Skip to content

O nas

Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i skutecznie przywróci powierzchnie betonowe w Waszym obiekcie do perfekcyjnego stanu – STP stanie na wysokości zadania! Naszą specjalnością jest obróbka betonu różnymi metodami: od śrutowania i szlifowania, przez frezowanie planetarne czy też minidrogówkami. Metodę dobieramy do konkretnych oczekiwań i stanu podłoża!


Przede wszystkim bezpieczeństwo

Obróbka powierzchni betonowych jest przeprowadzana szybko i sprawnie. Wykorzystujemy profesjonalne maszyny oraz odkurzacze przemysłowe, dzięki czemu możemy zagwarantować nie tylko doskonałą jakość usług, ale także wykonanie ich w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska.


Doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym

STP świadczy usługi nie tylko na terenie naszego kraju. Obróbka betonu metodą frezowania, śrutowania czy szlifowania jest dostępna także dla naszych klientów z zagranicy. Szybki czas realizacji usług, wyszkolona kadra i profesjonalne maszyny – to powody, dla których grono naszych partnerów wciąż się powiększa. Dołączcie do nich!


Dlaczego S-T-P ?

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi obróbki betonu i innych powierzchni.

Jesteśmy profesjonalistami  w zakresie śrutowania, frezowania i szlifowania. Działamy na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zlecenia z poza naszego kraju pozyskujemy, dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dzięki naszym specjalistom, zapewniamy usługi budowlane na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompleksowe usługi w obszarze branży budowlanej. Profil naszej działalności obejmuje wykonawstwo robót montażowo-budowlanych w obszarze zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej jak i handlowej. Podejmujemy się również prac budowlanych, związanych z obróbką podłóg oraz ścian na terenie budynków użyteczności publicznej, obiektów budowlanych, przemysłowych i hal sportowych.

Dysponujemy własnym zapleczem logistycznym oraz sprzętem technologicznym najnowszej generacji. Nie korzystamy z wynajmu sprzętu od firm zewnętrznych, co znacznie obniża koszty oraz zwiększa jakość świadczonych przez nas usług.

  • Zapewniamy profesjonalne doradztwo.
  • Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, odpowiednio dobierając narzędzia i metody pracy.
  • Udzielamy pisemnej gwarancji, na każdą z wykonanych przez nas robót.
  • Posiadamy referencje, które możemy okazać na życzenie.
  • Wystawiamy faktury VAT.