Skip to content

Śrutowanie stali

Choć metodę tę wykorzystuje się przede wszystkim w celu usunięcia rdzy i starych powłok, śrutowanie stali pozwala na znacznie więcej. To właśnie w ten sposób możemy zaokrąglić ostre krawędzie, a także wypolerować powierzchnię czy też przygotować ją do dalszej obróbki.

W S-T-P wykonujemy śrutowanie stali z użyciem nowoczesnych maszyn – dzięki temu usługi realizujemy błyskawicznie i do minimum zmniejszamy pylenie. Jednocześnie zaawansowany sprzęt pozwala nam na precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń czy warstw lakieru. Tak przygotowane elementy doskonale nadają się do ponownego malowania – emulsje i farby będą mocno trzymać się podłoża.


Zastosowanie śrutowania stali

Pracujemy z różnorodnymi rodzajami powierzchni. Wykonujemy piaskowanie mostów, polerujemy elementy konstrukcji, oczyszczamy także zbiorniki. Wykorzystywany przez nas sprzęt pozwala nam dokładnie oszlifować także nawierzchnie nieregularne – o wielu krawędziach i wgłębieniach. Równie precyzyjne efekty osiągamy zarówno z dużymi powierzchniami, jak i z niewielkimi elementami.