Skip to content

Frezowanie minidrogówkami

Skrawanie powierzchni na głębokości nawet do 5 centymetrów, praca „na sucho”, ale bez pylenia – frezowanie minidrogówkami to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja i dokładność. Urządzenia dzięki swojej dużej wydajności pracują w szybkim tempie, co w porównaniu z tradycyjnymi metodami znacznie skraca czas obróbki betonu.

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się kompleksową obróbką betonu przy pomocy sprawdzonych i nowoczesnych technologii oraz urządzeń. Wśród wielu prowadzonych przez nas prac znajduje się także frezowanie minidrogówkami. Jest to jeden z różnych typów wykańczania posadzek, pozwalający na uzyskanie gładkiej powierzchni.

Proces ten przeprowadzany jest za pomocą specjalnych narzędzi wieloostrzowych. Są one wprawiane w ruch, co powoduje skrawanie powierzchni, a w rezultacie jej wygładzenie. Moc oraz tym maszyny dopasowywany jest do rodzaju obrabianej powierzchni – jej struktury czy twardości. W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesny sprzęt umożliwiający frezowanie na głębokości od 1 do 10 cm.


Zalety frezowania minidrogówkami

Frezowanie minidrogówkami pozwala uzyskać równą powierzchnię. Dzięki pracy na sucho nie ma przeszkód, by po obróbce natychmiast przystąpić do wykonywania posadzek czy dalszych prac wykończeniowych. Jednocześnie czysta, gładka warstwa wykazuje dużą przyczepność, co pozwala na znacznie oszczędności przy wykorzystywaniu materiałów do jej pokrycia. Pozbawiona rys i bruzd, odnowiona powierzchnia jest znacznie trwalsza, niż przed obróbką. Dodatkowo frezowanie minidrogówkami cechuje:

  • szybki czas realizacji usługi – osiągamy to dzięki odpowiedniej budowie urządzenia, prowadzonego przez doświadczonego operatora,
  • zminimalizowane pylenie – w naszej firmie wykorzystujemy sprzęt wyposażony w dodatkowy odkurzacz przemysłowy, który wchłania powstający pył, co znacznie ułatwia późniejsze sprzątanie,
  • możliwość usunięcia nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń,
  • szeroki zakres prac, możliwych do wykonania z pomocą naszych urządzeń.


Zastosowania frezarek minidrogówkami

Sprzęt ten wykorzystuje się najczęściej w przypadku frezowania dużych powierzchni, pod szyny, przewody czy instalacje czy usuwania trudnozmywalnych warstw.

Prace przy wykorzystywaniu frezarek minidrogowych gwarantuje krótki czas realizacji poszczególnych usług, a także najwyższą precyzję wykonania.

Gdzie stosuje się frezowanie minidrogówkami?

Z tak wydajnym urządzeniem możliwe jest:

  • usuwanie warstw grubych, trudnych do zerwania,
  • tworzenie wgłębień pod instalacje, przewody,
  • wykonywanie bruzd pod szyny,
  • wyrównywanie podłoża na dużym obszarze.

 

Film