d
c

Frezowanie minidrogówkami

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się kompleksową obróbką betonu przy pomocy sprawdzonych i nowoczesnych technologii oraz urządzeń. Wśród wielu prowadzonych przez nas prac znajduje się także frezowanie minidrogówkami. Jest to jeden z różnych typów wykańczania posadzek, pozwalający na uzyskanie gładkiej powierzchni.

Proces ten przeprowadzany jest za pomocą specjalnych narzędzi wieloostrzowych. Są one wprawiane w ruch, co powoduje skrawanie powierzchni, a w rezultacie jej wygładzenie. Moc oraz tym maszyny dopasowywany jest do rodzaju obrabianej powierzchni – jej struktury czy twardości. W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesny sprzęt umożliwiający frezowanie na głębokości od 1 do 10 cm.


Zalety frezowania minidrogówkami

  • szybki czas realizacji usługi – osiągamy to dzięki odpowiedniej budowie urządzenia, prowadzonego przez doświadczonego operatora,
  • zminimalizowane pylenie – w naszej firmie wykorzystujemy sprzęt wyposażony w dodatkowy odkurzacz przemysłowy, który wchłania powstający pył, co znacznie ułatwia późniejsze sprzątanie,
  • możliwość usunięcia nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń,
  • szeroki zakres prac, możliwych do wykonania z pomocą naszych urządzeń.


Zastosowania frezarek minidrogówkami

Sprzęt ten wykorzystuje się najczęściej w przypadku frezowania dużych powierzchni, pod szyny, przewody czy instalacje czy usuwania trudnozmywalnych warstw.

Prace przy wykorzystywaniu frezarek minidrogowych gwarantuje krótki czas realizacji poszczególnych usług, a także najwyższą precyzję wykonania.